Kuratorzy Rodzinni

I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej do Wykonywania Orzeczeń w Sprawach  Rodzinnych i Nieletnich przy Sądzie Rejonowym w Słubicach

SIEDZIBA :
SĄD REJONOWY W SŁUBICACH
             ul. Bohaterów Warszawy 3B
             69 - 100 SŁUBICE

SEKRETARIAT  ZESPOŁU
Sekretrariat zespołu znajduje się na pierwszym piętrze budynku Sądu w pokoju numer 226.

95 750 70 50

95 750 70 51

Godziny  przyjęć  interesantów: poniedziałek - piątek 7:00 - 15:00

 

Kierownik Zespołu Kuratorskiego: TERESA PYTLAK
- kurator specjalista - pokój nr 222,
- dyżury: poniedziałek, wtorek, piątek - godz. 8:30-14:30

95 750 70 46

Teren  działania: Miasto Rzepin
Gmina Rzepin: Sołectwa: Gajec, Starościn.

 

MARIA BORUCKA
- kurator zawodowy - pokój nr 224
- dyżury: wtorek, piątek - godz. 8:30-14:30

95 750 70 48

Teren działania: Miasto Kostrzyn nad Odrą - ulice: Akacjowa, Asfaltowa, Banaszaka Ludwika, Belgijska, Boczna, Brzozowa, Brzoskwiniowa, Chemików, Chopina, Cmentarna, Czereśniowa, Drzewicka, Drzewna, Energetyków, Fabryczna, Familijna, Główna, Głucha, Gorzyńska, Grzybowa, Jagiellońska, Jana Pawła  II, Jaśminowa, Kaczmarka Michała, Klonowa, Kostrzyńska, Kościelna, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Łączna, Malinowa, Moniuszki, Morelowa, Namyślińska, Narutowicza, Niepodległości, Nowa, Odrzańska, Olczaka Eugeniusza, Orła Białego, Orzechowa, Os. Mieszka I, Owocowa, Papierników, Piaskowa, Polna, Portowa, Promienna, Przemysłowa, Reja, Różana, Rzemieślnicza, Sadowa, Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Strzelecka, Szkolna, Szumiłowska, Szwedzka, Środkowa, Tartaczna, Topolowa, Tulipanowa, Turkusowa, Tysiąclecia,   Wąska, Wesoła, Wiśniowa, Włoska, Zawadzkiego, Zielona, Złota
Gmina Rzepin: Sołectwa: Drzeńsko, Kowalów, Lubiechnia Mała, Lubiechnia Wielka, Maniszewo, Radów, Serbów, Starków, Sułów.


AGATA DMUCHOWSKA
- kurator zawodowy - pokój nr 224
- dyżury: poniedziałek, środa - godz. 8:30-14:30

95 750 70 48

Teren działania: Miasto Słubice - ulice: Batorego, Bratkowa, Chrobrego, Drzymały, Gołębia, Grzybowa, Jagiellończyka, Jagiełły, Jaskółcza, Jastrzębia, Kanałowa, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Konwaliowa, Kopernika, Królowej Jadwigi, Krótka, Krucza, Krzywoustego, Kukułcza, Kwiatowa, Liliowa, Lisia, Łokietka, Makowa, Mieszka I, Nadodrzańska, Narutowicza, Nocznickiego, Ogrodowa, Os. Krasińskiego,
Os. Świerkowe, Os. Wimar, Piska, Poniatowskiego, Prosta, Różana, Rysia, Rzepińska, Sadowa, Sobieskiego, Sokola, Sowia, Staszica, Szamarzewskiego, Szczecińska, Tulipanowa, Wałowa, Wawrzyniaka, Wilcza, Witosa, Wojska Polskiego, Zygmunta I Starego, Żurawia.
Gmina Słubice: Sołectwa: Biskupice Nowe, Biskupice Stare,  Drzecin, Golice, Lisów, Nowy Lubusz, Nowy Lubusz-Kolonia, Pławidło.


KATARZYNA SZOT-BŁAŻEJEWSKA
- kurator specjalista - pokój nr 223
- dyżury: poniedziałek, środa - godz. 8:30-14:30

95 750 70 47

Teren działania: Miasto Słubice - ulice: Akademicka, Al. Niepodległości, Asnyka, Boh. Warszawy, Borówkowa, Brzozowa, Bukowa, Chopina, Daszyńskiego, Dąbrówki, Folwarczna, Jedności Robotniczej, Kilińskiego, Kochanowskiego, Konopnickiej, Konstytucji 3 Maja, Kościuszki, Letnia, Malinowa, Mickiewicza, Mierosławskiego, Obozowa,  Os. Słowiańskie, Paderewskiego, 1-go Maja, Piłsudskiego, Plac Bohaterów, Plac Przyjaźni, Plac Wolności, Podchorążych, Południowa, Porzeczkowa, Powstańców Wielkopolskich, Poziomkowa, Północna, Przedwiośnia, Reja, Seelowska, Sienkiewicza, Słowackiego, Słowiańska, Słubicka, Sosnowa, Sportowa, Strzelecka, Transportowa, Wandy, Widokowa, Wiosenna, Wodna, Wrocławska, Wschodnia, Zachodnia, Zimowa, Żeromskiego, Żwirki i Wigury.
Gmina Słubice: Sołectwa: Kunice, Kunowice, Rybocice, Świecko.


MACIEJ PRZYBYLSKI
- starszy kurator zawodowy - pokój nr 217
- dyżury: poniedziałek, czwartek - godz. 8:30-14:30

95 750 70 41

Teren działania: Miasto Kostrzyn nad Odrą - ulice: Aleja Kasztanowa, Bema, Chrobrego, Czarnieckiego, Dębowa, Dworcowa, Działkowa, Gorzowska, Graniczna, Jasna, Jaworowa, Jodłowa, Karskiego Jana, Klonowa, Komisji Edukacji Narodowej, Kopernika,  Kościuszki, Królowej Jadwigi, Krótka, Ks. Franciszka Skałby, Kutrzeby, Letnia, Łódzka, Marzeń, Mickiewicza, Miła, Młyńska, Mostowa, Na Skarpie, Nadbrzeżna, Ogrodowa, Os. „B”, Os. „C”, Os. Kolejowe, Os. M. Konopnickiej, Os. Leśne, Os. Słowiańskie, Os. 3 Maja, Os. Nad Wartą, Os. Warniki, Osiedlowa, Parkowa, Piastowska, Pl. Grunwaldzki, Pogodna, Południowa, Północna, Prosta, Przyjazna, Radości, Rzeczna, Saperska, Sienkiewicza, Sikorskiego, Solidarności, Spichrzowa, Sportowa, Strzelecka, Sucharskiego, Sybiraków, Szczęśliwa, Świerkowa, Tarasowa, Targowa, Turyńska, Wędkarska, Widokowa, Wodna, Wojska Polskiego, Wschodnia, Wyszyńskiego, Zaułek Wodny, Żeglarska.
Górzyca i gm. Górzyca: Sołectwa - Chyżyno, Czarnów, Laski Lubuskie, Ługi Górzyckie, Owczary, Pamięcin, Radówek, Spudłów, Stańsk, Żabczyn, Żabice.
 

Rejestr zmian dla: Kuratorzy Rodzinni

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Słubicach
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Łukasz Mucha
Dokument z dnia:
2018-07-31
Publikacja w dniu:
2018-07-31
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Słubicach
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Łukasz Mucha
Dokument z dnia:
2018-07-31
Publikacja w dniu:
2018-07-31
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Słubicach
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Łukasz Mucha
Dokument z dnia:
2017-12-20
Publikacja w dniu:
2017-12-20
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Słubicach
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2017-05-24
Publikacja w dniu:
2017-05-24
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Słubicach
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2017-01-10
Publikacja w dniu:
2017-01-10
Opis zmiany:
b/d