Kuratorzy Rodzinni

I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej do Wykonywania Orzeczeń w Sprawach  Rodzinnych i Nieletnich przy Sądzie Rejonowym w Słubicach

SIEDZIBA :
SĄD REJONOWY W SŁUBICACH
             ul. Bohaterów Warszawy 3B
             69 - 100 SŁUBICE

SEKRETARIAT  ZESPOŁU
Sekretrariat zespołu znajduje się na pierwszym piętrze budynku Sądu w pokoju numer 226.

95 750 70 50

95 750 70 51

Godziny  przyjęć  interesantów: poniedziałek - piątek 7:00 - 15:00


Kierownik Zespołu Kuratorskiego: IZABELA SŁOMKA
- kurator specjalista - pokój nr 222,
- dyżury: poniedziałek, wtorek, czwartek - godz. 8:00-14:00

95 750 70 46

Teren  działania: Miasto i gmina Słubice

 

JOLANTA BAŚ
- kurator specjalista - pokój nr 217
- dyżury: wtorek, czwartek - godz. 8:00-14:00

95 750 70 41

Teren działania: miasto Kostrzyn:, Al. Milenijna ,Bastionowa, B. Chrobrego, Berlińska, Chyżyńska, Czarnieckiego, Dębowa Dworcowa, Gen. J. Bema, Gen. T. Kutrzeby, Gimnazjalna, Gorzowska, Gorzyńska, Graniczna, Handlowa, Indyjska, Jana z Kostrzyna, Jasna, Jodłowa , Kardynała Wyszyńskiego, Karskiego, Klonowa, Komisji Edukacji Narodowej ,Królewska, Królowej Jadwigi, Krótka, Ks. Franciszka Skałby, Książęca, Marzeń, Mickiewicza, Miła ,Mjr H. Sucharskiego, Młyńska, Mostowa, Nadbrzeżna .os. Leśne, os. Mieszka I, , Osiedle nad Wartą, Os. 3 Maja, os. Marii Konopnickiej, ,os.  Na Skarpie, Osiedle C, Osiedle Warniki, Osiedlowa, Parkowa, Piastowska, Plac Wojska Polskiego, Plac Wolności,Plac Zamkowy, Pogodna, Południowa, Prosta, Przyforteczna, Przyjaźni Radości, Rzeczna, Saperska, Sikorskiego, Spichrzowa, Sportowa, Strzelecka, Sybiraków, Świerkowa, Św. Klemensa, Szczęśliwa, Tarasowa, Targowa, Turyńska, Tadeusza Kościuszki, Wędkarska, Widokowa, Wodna, Wojska Polskiego, Zakole, Zaułek Kościelny, Zaułek Wodny, Żeglarska

 

MARIA BORUCKA
- kurator zawodowy - pokój nr 224
- dyżury: wtorek, piątek - godz. 8:30-14:30

95 750 70 48

Teren działania: miasto Kostrzyn: ulice:   Akacjowa, Asfaltowa, Ludwika Banaszaka, Belgijska, Boczna, Brzozowa, Brzoskwiniowa, Chemików, Chopina, Cmentarna,  Czereśniowa, Drzewicka, Drzewna, Energetyków, Fabryczna, Familijna, Główna, Głucha, Górzycka, Grzybowa, Jagiellońska, Jana Pawła II, Jaśminowa, Kaczmarka Michała, Klonowa, Kostrzyńska, Kościelna, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Łączna, Malinowa, Moniuszki, Morelowa, Namyślińska, Narutowicza, Niepodległości, Nowa, Odrzańska, Olczaka Eugeniusza, Orła Białego, Orzechowa, os. Słowiańskie  Owocowa, Papierników, Piaskowa, Polna, Portowa, Promienna, Przemysłowa, Reja, Różana, Rzemieślnicza, Sadowa, Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Strzelecka, Szkolna, Szumiłowska, Szwedzka, Środkowa, Tartaczna, Topolowa, Tulipanowa, Turkusowa, Tysiąclecia, Wąska, Wesoła, Wiśniowa, Włoska, Zawadzkiego, Zielona, Złota

 - Górzyca  i gmina Górzyca:  Sołectwa: Ługi Górzyckie, Pamięcin, Laski Lubuskie, Radówek

 

AGATA DMUCHOWSKA
- kurator zawodowy - pokój nr 224
- dyżury: poniedziałek, środa - godz. 8:30-14:30

95 750 70 48

Teren działania: miasto  Słubice: ulica: Batorego, Bratkowa, Chrobrego, Drzymały, Gołębia, Grzybowa, Jagiellończyka, Jagiełły, Jaskółcza, Jastrzębia, Kanałowa, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Konwaliowa, Kopernika, Królowej Jadwigi, Krucza, Krzywoustego, kukułcza, Kwiatowa, Liliowa, Lisia, Łokietka, Makowa, Mieszka I , Nadodrzańska, Narutowicza, Nocznickiego, Ogrodowa, os. Krasińskiego, os., Świerkowe, Os. Wimar, Piska, Poniatowskiego, Prosta, Różana, Rysia, Rzepińska, Sadowa,, Sobieskiego, Sokoła, Sowia, Staszica, Szamarzewskiego, Szczecińska, Tulipanowa, Wałowa, Wawrzyniaka, Wilcza, Witosa, Woj. Polskiego, Zygmunta I Starego, Żurawia

oraz gmina Słubice: Sołectwa: Biskupice, Nowe, Biskupice Stare, Drzecin, Golice, Lisów, Nowy Lubusz, Nowy Lubusz- Kolonia, Pławidło


KATARZYNA SZOT-BŁAŻEJEWSKA
- kurator specjalista - pokój nr 223
- dyżury: wtorek, czwartek - godz. 8:30-14:30

95 750 70 47

Teren działania: miasto Słubice: ulice:  Akademicka, al. Niepodległości, Asnyka, Boh. Warszawy, Borówkowa, Brzozowa, Bukowa, Chopina, Daszyńskiego, Dąbrówki, Folwarczna, Jedności Robotniczej, Kilińskiego, Kochanowskiego, Konopnickiej, Konstytucji 3 Maja, Kościuszki, Letnia, Malinowa, Mickiewicza, Mierosławskiego, Obozowa, Os. Słowiańskie, Paderewskiego, 1-go Maja, Piłsudskiego, Pl. Bohaterów, Pl. Przyjaźni, pl. Wolności, Podchorążych, Południowa, Porzeczkowa, Powstańców Wielkopolskich, Poziomkowa, Północna, Przedwiośnia, Reja, Seelowska, Sienkiewicza, Słowackiego, Słowiańska, Słubicka, Sosnowa, Sportowa, Strzelecka, Transportowa, Wandy, Widokowa, Wiosenna, Wodna, Wrocławska, Wschodnia, Zachodnia, Zimowa, Żeromskiego, Żwirki i Wigury

 oraz gmina Słubice: Sołectwa:  Kunowice, Świecko, Rybocice, Kunice


TERESA PYTLAK
- kurator specjalista - pokój nr 217,
- dyżury: środa, piątek - godz. 8:30-14:30

95 750 70 41

Teren  działania: miasto Rzepin i gmina Rzepin : Sołectwa: Drzeńsko, Kowalów, Lubiechnia Mała, Lubiechnia Wielka , Maniszewo, Radów, Serbów, Starków, Sułów, Gajec, Starościn 

 

 

Rejestr zmian dla: Kuratorzy Rodzinni

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Słubicach
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Łukasz Mucha
Dokument z dnia:
2020-06-02
Publikacja w dniu:
2020-06-02
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Słubicach
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Łukasz Mucha
Dokument z dnia:
2020-03-12
Publikacja w dniu:
2020-03-12
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Słubicach
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Łukasz Mucha
Dokument z dnia:
2019-11-19
Publikacja w dniu:
2019-11-19
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Słubicach
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Łukasz Mucha
Dokument z dnia:
2019-11-19
Publikacja w dniu:
2019-11-19
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Słubicach
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Łukasz Mucha
Dokument z dnia:
2019-11-18
Publikacja w dniu:
2019-11-18
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Słubicach
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Łukasz Mucha
Dokument z dnia:
2019-07-02
Publikacja w dniu:
2019-07-02
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Słubicach
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Łukasz Mucha
Dokument z dnia:
2019-07-02
Publikacja w dniu:
2019-07-02
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Słubicach
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Łukasz Mucha
Dokument z dnia:
2019-02-21
Publikacja w dniu:
2019-02-21
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Słubicach
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Łukasz Mucha
Dokument z dnia:
2019-02-21
Publikacja w dniu:
2019-02-21
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Słubicach
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Łukasz Mucha
Dokument z dnia:
2019-02-19
Publikacja w dniu:
2019-02-19
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Słubicach
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Łukasz Mucha
Dokument z dnia:
2018-07-31
Publikacja w dniu:
2018-07-31
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Słubicach
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Łukasz Mucha
Dokument z dnia:
2018-07-31
Publikacja w dniu:
2018-07-31
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Słubicach
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Łukasz Mucha
Dokument z dnia:
2017-12-20
Publikacja w dniu:
2017-12-20
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Słubicach
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2017-05-24
Publikacja w dniu:
2017-05-24
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Słubicach
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2017-01-10
Publikacja w dniu:
2017-01-10
Opis zmiany:
b/d